Frågor

Kontakt

E-post
Ni når oss på e-post via formuläret Frågor som finns till höger.

Är du återförsäljare av våra produkter? Då ber vi dig kontakta oss via Kundportal.svenskafonster.se

Besöksadress
Snickarvägen 12
828 30 Edsbyn

Postadress
Svenska Fönster AB
828 81 Edsbyn

 

Svenska Fönsters ledningsgrupp

 

VD - Beatrice Kortner Henriksson

Beatrice K Henriksson
VD

beatrice.henriksson@svenskafonster.se

Elin Persson

Elin Persson (föräldraledig)
HR-chef

elin.persson@svenskafonster.se

tf Marie-Louise Orinder
marie-louise.orinder@svenskafonster.se

Pär-Ola Olsson

Pär-Ola Olsson
Ekonomichef

par-ola.olsson@svenskafonster.se

Henrik Fagerhof
Affärsutvecklingschef

henrik.fagerhof@svenskafonster.se

 

Daniel Ljungberg

Daniel Ljungberg
Inköpschef

daniel.ljungberg@svenskafonster.se

 

Gunnar Genander

Gunnar Genander
Produktionsdirektör

gunnar.genander@svenskafonster.se

 

Joakim Skoglund
Marknad och kommunikationschef

joakim.skoglund@svenskafonster.se

 

Viktoria Knutsson Nilsson

Viktoria K Nilsson
Försäljningsdirektör

viktoria.k.nilsson@svenskafonster.se

 


Svenska Fönster AB, Snickarvägen 12, 828 81 Edsbyn, Tel: +46 (0) 271-291 00, E-post: info@svenskafonster.se